Top Panel
Çarşamba, 12 Aralık 2018
 • image1

  LPG Gaz Sistemleri

  Otogaz ve Dokmegaz Mühendislik Hizmetleri LPG Otogaz İstasyon projelendirme ve uygulama ile satış sonrası hizmetlerden oluşmaktadır. Ayrıca, Talep doğrultusunda Otomasyona Scada sistem uygulaması ve Akaryakıt otomasyonlarına entegre edilmektedir.

 • image2

  Yangın Eğitim Simülatör Sistemleri

  Yangından ve tehlikelerinden korunma amaçlı Kara, Deniz, Havacılık Olmak üzere uygulanan sabit veya mobil mokaplar ile çeşitli senaryoların tatbik edildiği algılama, uyarı, bastırma, kontrol gibi Scada kontrollü canlı yangın eğitim sistemlerdir.

 • image3

  LNG Araç Dolum İstasyon Sistemleri

  LNG Araç dolum istasyonu ve Dökme tank sahası projelendirme ve uygulama mühendislik hizmetleridir

 • image4

  Doğalgaz Basınç Düşürme Ve Ölçüm İstasyonları

  Doğalgaz RMS İstasyon sistemleri talebe veya ihtiyacına göre önceden dizayn edilen, basınç düşürme , ölçüm ve kontrol ekipmanlarından oluşan paket sistemlerdir.

 • image5

  Satış Sonrası Hizmetler

  Bakım ve Onarım, Kalibrasyon işlemlerinizde hızlı ve yetkin servis, kalifiye uzman ekibi ile taleplerinize en iyi hizmeti vermeyi garanti eder. Kaliteli cihazlarla ve hizmetle en yüksek faydayı en düşük maliyet ile sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 • image5

  Esta Grup Uygulamalarında

  İleri teknolojiyi ve modern mühendislik çözümlerini kullanarak, konusunda uzman yönetici kadrosu ve personeli ile müşterilerine sorunsuz hizmet vermeyi benimsemiştir. Takım ruhunu benimsemiş çalışanlarının aktif katılımları ile tüm kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak, profesyonelce hizmet verip, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı ve uygun çözümü sunmak hedeflerimizden olup, Sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, müşteri memnuniyetini hedef tutarak, Yasal ve Mevzuat şartlarına uygun ürün ve hizmet sunmak, kalite standarttı olan ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standartlının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek gayretindeyiz.

İnsan Kaynakları Politikamız:  Kurum hedeflerini benimseyen, kurum değerlerine ve hayallerine sahip, gelişime ve global değişimlere açık insanlarla çalışmaya öncelik verir. İnsana yatırım yapma bilinciyle, tüm çalışanları bireysel ve mesleki gelişimlerine yön verecek eğitimlerle destekler. Çalışanların sorumluluk bilincinin pekişmesi ve mesleki potansiyellerinin en verimli şekilde açığa çıkması için uygun ortamlar hazırlar.

Esta Grup, etkin İnsan Kaynakları Yönetimiyle, tüm çalışanlarına adil, sistemli, güvenilir ve motive edici bir çalışma ortamı hazırlamak için sistemler geliştirir ve uygular. Çalışanlarla çalışma ortamında kurulan ilişkilerin kalıcı olmasına önem verir ve bir sebeple yollarını ayıran çalışanlara bundan sonraki yaşamlarını kolaylaştırabilecek her türlü desteği verir. Çalışanları, kişisel ve mesleki hedefleri doğrultusunda hazırlanan ve potansiyelleriyle uyumlu seçenekler sunan kariyer planlarıyla yönlendirir ve geliştirir.

Esta Grup, kendi çalışanlarının gelişim ve eğitimine önem verdiği kadar sosyal paylaşım ve sorumluluk bilinciyle Ülkemiz insanının eğitim ve gelişimine, iş olanaklarının oluşturulmasına yönelik kamusal faaliyetlere ağırlık vermektedir.

İşe Alma ve Yerleştirme : Esta Grup, Olarak çalışan profilimizin yetenekli, işin gerektirdiği yetkinliklere sahip ve sistem kurucu özelliklere sahip olmasına özen gösteriyoruz. Bu sebeple iş ilanlarının hazırlanmasından itibaren doğru eleman alımını kolaylaştıracak tüm profesyonel yöntemler sürece dâhil edilir.

Başvuru ve Süreç: Talep açılan ilan veya web sitemizden direk yapılabilmektedir başvuru pozisyonlarımıza başvuran adaylardan eğitimi, deneyimi ve şartları uygun olanlar mülakat için davet edilir.  Değerlendirmeler esnasında pozisyonlara göre hazırlanmış işe alım kriterlerini göz önüne alınır ve mülakat sürecine destek amaçlı pozisyon detayları anlatılarak uygun görülen adaya iş teklifi yapılır.

Oryantasyon Süreci : İşe yeni başlayan her personel, görev tanımına ve pozisyonun gereklerine göre hazırlanan Oryantasyon Planına tabi tutulur. 15 gün ile 1 ay arasında değişen süre içerisinde, oryantasyona tabi tutulan personel, pozisyonun gerektirdiği sorumlukları ve insiyatifleri alır.

İletişim Bilgileri : Talepleriniz için 0216 508 29 88 numaralı telefondan 08:00 - 18:00 saatleri arası ulaşabilir veya e-posta ile Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden iletişimde bulunabilirsiniz.   

Açık Pozisyonlar

 1. Makine Mühendisi
 2. Kaynak Teknisyeni
 3. Elektrik Teknisyeni
< >

Emerson Deltav

Endüstiriyel Otomasyon

Rosemount

Akıs Ölçüm Sistemler

Fisher Regulator

Akıs Duzenleyıcı Regulatorler

Ifex Teknolojisi

Ateşi Basitce Sondürme

Daniel GC

Gas Chromatography

Master Metre

Esta Akış Ölçüm Cihazları

Rosemont

Endustiriyel urunler

TrakaID Sistem

Tup takip sistemi

Bobtail Sistem

Akş ölçüm sistemleri

Tartarini Valf

Regulator ve Valf

Daniel Urunler

Flow Sistemleri

Zebra Urunler

Endüstiriyel Ürünler