Top Panel
Çarşamba, 12 Aralık 2018
 • image1

  LPG Gaz Sistemleri

  Otogaz ve Dokmegaz Mühendislik Hizmetleri LPG Otogaz İstasyon projelendirme ve uygulama ile satış sonrası hizmetlerden oluşmaktadır. Ayrıca, Talep doğrultusunda Otomasyona Scada sistem uygulaması ve Akaryakıt otomasyonlarına entegre edilmektedir.

 • image2

  Yangın Eğitim Simülatör Sistemleri

  Yangından ve tehlikelerinden korunma amaçlı Kara, Deniz, Havacılık Olmak üzere uygulanan sabit veya mobil mokaplar ile çeşitli senaryoların tatbik edildiği algılama, uyarı, bastırma, kontrol gibi Scada kontrollü canlı yangın eğitim sistemlerdir.

 • image3

  LNG Araç Dolum İstasyon Sistemleri

  LNG Araç dolum istasyonu ve Dökme tank sahası projelendirme ve uygulama mühendislik hizmetleridir

 • image4

  Doğalgaz Basınç Düşürme Ve Ölçüm İstasyonları

  Doğalgaz RMS İstasyon sistemleri talebe veya ihtiyacına göre önceden dizayn edilen, basınç düşürme , ölçüm ve kontrol ekipmanlarından oluşan paket sistemlerdir.

 • image5

  Satış Sonrası Hizmetler

  Bakım ve Onarım, Kalibrasyon işlemlerinizde hızlı ve yetkin servis, kalifiye uzman ekibi ile taleplerinize en iyi hizmeti vermeyi garanti eder. Kaliteli cihazlarla ve hizmetle en yüksek faydayı en düşük maliyet ile sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 • image5

  Esta Grup Uygulamalarında

  İleri teknolojiyi ve modern mühendislik çözümlerini kullanarak, konusunda uzman yönetici kadrosu ve personeli ile müşterilerine sorunsuz hizmet vermeyi benimsemiştir. Takım ruhunu benimsemiş çalışanlarının aktif katılımları ile tüm kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak, profesyonelce hizmet verip, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı ve uygun çözümü sunmak hedeflerimizden olup, Sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, müşteri memnuniyetini hedef tutarak, Yasal ve Mevzuat şartlarına uygun ürün ve hizmet sunmak, kalite standarttı olan ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standartlının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek gayretindeyiz.

Gaz Akış Kontrol Ürün ve Otomasyon Ürün Grupları:

 • LPG Otogaz, Dökmegaz sistem kurulum malzemeleri
 • LPG Otogaz, Dökmegaz güvenlik ve otomasyon sistemleri
 • LNG, CNG Otogaz, Dökmegaz sistem kurulum malzemeleri
 • LNG, CNG Otogaz, Dökmegaz güvenlik ve otomasyon sistemleri
 • Doğalgaz RMS-A.B.C Tipi SKID ve yerleşik istasyon sistemleri
 • Doğalgaz RMS-A.B.C Tipi SKID ve Yerleşik istasyon otomasyon sistemleri
 • Doğalgaz RMS-A.B.C Tipi SKID ve Yerleşik istasyon Enstrümanları
 • Yangın Eğitim Simülatör sistemleri ( Mobil veya Yerleşik )
 • Etkin Yangın Söndürme yeni teknolojik ürünler 

LPG SKID Otogaz dolum istasyonları, LNG SKID Dolum İstasyonları, Yangın Eğitim Simülatörleri, Doğalgaz RMS İstasyonları, Ölçüm Doğrulama İstasyonları Özel talep ve sipariş üzeri imal edilmektedir. 

 

Doğalgaz Ürün ve Hizmetleri: Doğalgaz Basınç Düşürme Ölçüm İstasyonları enstrümanları ve satış sonrası mühendislik hizmetleri RMS-A_B_C istasyonları için Gaz Chromatograph, Basınç, Sıcaklık, Ölçüm, Oransal valf gibi ekipman tedarik ve uygulama hizmetleri.

 

LPG-LNG Gaz Sistemleri : LPG Otogaz, LPG ,LNG dökme gaz sistemleri kurulum ve Otomasyon Scada kontrol sistemleri ürün ve satış sonrası arıza servisi, kalibrasyon, tanker kalibrasyonu ve doğrulma ölçüm mühendislik hizmetleri.

 

< >

Emerson Deltav

Endüstiriyel Otomasyon

Rosemount

Akıs Ölçüm Sistemler

Fisher Regulator

Akıs Duzenleyıcı Regulatorler

Ifex Teknolojisi

Ateşi Basitce Sondürme

Daniel GC

Gas Chromatography

Master Metre

Esta Akış Ölçüm Cihazları

Rosemont

Endustiriyel urunler

TrakaID Sistem

Tup takip sistemi

Bobtail Sistem

Akş ölçüm sistemleri

Tartarini Valf

Regulator ve Valf

Daniel Urunler

Flow Sistemleri

Zebra Urunler

Endüstiriyel Ürünler