Top Panel
Cuma, 19 Ekim 2018

Gaz akış kontrol mühendislik faaliyetleri LPG, LNG, Doğal-gaz RMS, SKID Ölçüm doğrulma sistemleri tasarım kurulum ve satış sonrası hizmetler faaliyetleridir. Ayrıca Otomasyon Scada kontrol sistemlerini ile Uzaktan yönetim ve erken uyarı sağlayan entegre uygulama çözümlerdir. Tecrübeli personelimiz ile  ISO 9001-18001-14000 Kalite ve Güvenlik belgelerimizle,  TSE 11939 yönetmeliğine uygun, LPG Otogaz istasyon ve  LNG tank sahası kurulumu,  Dökme gaz Forklift dolum istasyonu veya benzer sistemler anahtar teslim olarak firmamızca yapılmaktadır.

 

Elektrik panoları, şartnamesinde belirtilen tüm teknik özellikleri ve standartları karşılar, Otogaz istasyonlarında kullanılan klasik kontrol panosu yerine kullanılan Otomasyon panosu, klasik panoya ihtiyaç olmadan sistemi kumanda ve kontrol eder, Uzak bölge veya ofislerden Scada kontrol ile yönetilip, rapor alınabilen bir sistem olup, Can, Mal ve Çevre  emniyeti sağlanmasında etkili katkı sağlayan insan faktöründen bağımsız Otogaz istasyonlarını kumanda ve kontrol eden, Acil durumlarda erken uyarı oluşturan, otomasyon kontrol Panoları  Estalpg marka olarak üretilmektedir ve tarafımızca uygulanmaktadır.

 

LPG, LNG, Dökmegaz, Forklift Dolum, SKID Sistem Otogaz sistemleri anahtar teslim kurulum ve belgelendirme hizmetlerimiz mevcuttur. Depolama sistemleri, Antrepo, Depo, liman gibi yerlerde ölçüm sistemleri entegrasyonu ve otomasyonu hizmetlerimiz dendir.

 

Kalibrasyon Hizmetlerimiz: ESTA, Türkiye genelinde, sektörde sayısız firmaya hizmet veren Endüstriyel Kalibrasyon konusunda uzman kadroya sahip ve tüm ekipleri kendi bünyesinde olan bir firmadır. Kalibrasyonun Yönetmelik gereği, belirli periyotlarda,ölçümleme yapılarak doğrulaması sağlanan ve belgelendirilerek mühürlenmesi yapılan bir hizmettir. Kalibrasyon Hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti önceliğine, yerinde kalibrasyon ve Kalibrasyon için yüksek hassasiyetli özel master metreler ile titiz çalışmalar yapmakta, raporlama ve mühürleme ile kalibrasyon çözüm ve analiz hizmetlerimizle siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

 

Dağıtım şirketleri depolama tesisleri, Antrepo giriş çıkış sayaçları, LPG Depolama Küreleri, LPG Otogaz istasyonları, Skid ölçüm cihazları, LPG, LNG tanker sayaçların periyodik muayene işlemleri uzman kadro ile 3516 Sayılı Ölçüler ve ölçü Ayar Kanunu'nun 9 uncu maddesi gereğince yerine getirilmektedir. Verilen hizmet sonucu kalibrasyon raporu ve mühür işlemleri yapılmaktadır. Satış ve Servis: Sıvı akış ölçer sayaçların projelendirilmesi, uygulanması, LPG, LNG tankeri sayaç montaj, periyodik bakım ve Arıza servis hizmetleri ile Otogaz istasyonları periyodik ölçümleri, standartlara uygun belgeli ve garantili olarak yapılmaktadır.

 

Kalibrasyon Cihazı: Tedariklerinizde hassas sayaçlı cihazlar ile master metre ihtiyaçlarınızı da amacınıza uygun belgeli olarak talepleriniz doğrultusunda sunmaktayız.

 

Kalite Yönetim Sistemi: Kalibrasyon, deney ve muayene sonuçlarını olumsuz yönde etkileyen faktörlerin ortadan kaldırılması için Kalite Yönetim Sistemi içinde oluşturulan Kalite prosedürleri talimatları etkin şekilde kullanılmaktadır

 

Esta Grup olarak hizmetlerimizde çözüm odaklı ve çözüm ortaklığı temel ilkelerimizdir. Enerji piyasasında her firma gibi kendimizi dünyaya karşı sorumlu hissediyoruz. Biz bu sorumluluğun farkındayız ve çalışmalarımızı yaparken, kısa vadeli karlar yerine uzun vadeli faydaları amaç ediniyoruz. Nitelikli ekibimiz, çağdaş altyapımız, güçlü Ar-Ge çalışmalarımızla hizmet vermekteyiz.