Top Panel
Pazartesi, 27 May 2019
 • image1

  LPG Gaz Sistemleri

  Otogaz ve Dokmegaz Mühendislik Hizmetleri LPG Otogaz İstasyon projelendirme ve uygulama ile satış sonrası hizmetlerden oluşmaktadır. Ayrıca, Talep doğrultusunda Otomasyona Scada sistem uygulaması ve Akaryakıt otomasyonlarına entegre edilmektedir.

 • image2

  Yangın Eğitim Simülatör Sistemleri

  Yangından ve tehlikelerinden korunma amaçlı Kara, Deniz, Havacılık Olmak üzere uygulanan sabit veya mobil mokaplar ile çeşitli senaryoların tatbik edildiği algılama, uyarı, bastırma, kontrol gibi Scada kontrollü canlı yangın eğitim sistemlerdir.

 • image3

  LNG Araç Dolum İstasyon Sistemleri

  LNG Araç dolum istasyonu ve Dökme tank sahası projelendirme ve uygulama mühendislik hizmetleridir

 • image4

  Doğalgaz Basınç Düşürme Ve Ölçüm İstasyonları

  Doğalgaz RMS İstasyon sistemleri talebe veya ihtiyacına göre önceden dizayn edilen, basınç düşürme , ölçüm ve kontrol ekipmanlarından oluşan paket sistemlerdir.

 • image5

  Satış Sonrası Hizmetler

  Bakım ve Onarım, Kalibrasyon işlemlerinizde hızlı ve yetkin servis, kalifiye uzman ekibi ile taleplerinize en iyi hizmeti vermeyi garanti eder. Kaliteli cihazlarla ve hizmetle en yüksek faydayı en düşük maliyet ile sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 • image5

  Esta Grup Uygulamalarında

  İleri teknolojiyi ve modern mühendislik çözümlerini kullanarak, konusunda uzman yönetici kadrosu ve personeli ile müşterilerine sorunsuz hizmet vermeyi benimsemiştir. Takım ruhunu benimsemiş çalışanlarının aktif katılımları ile tüm kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak, profesyonelce hizmet verip, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı ve uygun çözümü sunmak hedeflerimizden olup, Sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, müşteri memnuniyetini hedef tutarak, Yasal ve Mevzuat şartlarına uygun ürün ve hizmet sunmak, kalite standarttı olan ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standartlının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek gayretindeyiz.

LPG Otogaz Kurulum : LPG Otogaz İstasyon projelendirme ve uygulama ile Satış Sonrası Hizmetlerden oluşmaktadır. Ayrıca, müşteri talepleri doğrultusunda Otomasyona Scada sistem uygulaması ve Akaryakıt otomasyonlarına entegre edilmektedir.

LNG, CNG Araç dolum ve Tank Montaj Hizmetleri: LNG Araç dolum istasyonu ve Dökme tank sahası projelendirme ve uygulama mühendislik hizmetleridir. Ayrıca Satış Sonrası hizmetlerimiz, satış işlemi tamamlandıktan sonra, satışın devamını sağlamak amacıyla satın alınan hizmet ve ürünün, teslimi, montajı, kullanım eğitimi verilmesi, bakım onarım ve yedek parça sağlanması, müşteri şikayetleri ile ilgilenilmesi gibi hizmetleri kapsamaktadır.

RMS-A-B-C Tip Doğalgaz basınç düşüm istasyonları: Projelendirme ve uygulama ile Satış Sonrası Hizmetlerden oluşmaktadır. Ayrıca, müşteri talepleri doğrultusunda Otomasyona Scada sistem uygulaması veya revizyon.

Satış Sonrası Hizmetler: Dinamik ve rekabetin yüksek olduğu enerji sektöründe en kısa sürede en kaliteli hizmet sunmaktayız.  Esta Grup Satış Sonrası Hizmetler, tüm bakım ve onarım, kalibrasyon işlemlerinizde hızlı ve yetkin servis, kalifiye uzman ekibi ile taleplerinize en iyi hizmeti vermeyi garanti eder. İhtiyacınızı fazlasıyla karşılayan, kaliteli cihazlarla ve hizmetlerimizle en yüksek faydayı en düşük maliyet ile sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Servis talepleri için : Arıza Çözüm Merkezi’ni  +90 216 508 28 88 numaralı telefondan 08:00 - 18:00 saatleri arası ulaşabilir veya e-posta Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ile talepte bulunabilirsiniz. Konusunda uzman Servis teknisyenlerimiz soru ve sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. 

< >

Emerson Deltav

Endüstiriyel Otomasyon

Fisher Regulator

Akıs Duzenleyıcı Regulatorler

Ifex Teknolojisi

Ateşi Basitce Sondürme

Daniel GC

Gas Chromatography

Master Metre

Esta Akış Ölçüm Cihazları

Rosemont

Endustiriyel urunler

TrakaID Sistem

Tup takip sistemi

Bobtail Sistem

Akş ölçüm sistemleri

Tartarini Valf

Regulator ve Valf

Daniel Urunler

Flow Sistemleri

Zebra Urunler

Endüstiriyel Ürünler