Top Panel
Pazartesi, 27 May 2019
 • image1

  LPG Gaz Sistemleri

  Otogaz ve Dokmegaz Mühendislik Hizmetleri LPG Otogaz İstasyon projelendirme ve uygulama ile satış sonrası hizmetlerden oluşmaktadır. Ayrıca, Talep doğrultusunda Otomasyona Scada sistem uygulaması ve Akaryakıt otomasyonlarına entegre edilmektedir.

 • image2

  Yangın Eğitim Simülatör Sistemleri

  Yangından ve tehlikelerinden korunma amaçlı Kara, Deniz, Havacılık Olmak üzere uygulanan sabit veya mobil mokaplar ile çeşitli senaryoların tatbik edildiği algılama, uyarı, bastırma, kontrol gibi Scada kontrollü canlı yangın eğitim sistemlerdir.

 • image3

  LNG Araç Dolum İstasyon Sistemleri

  LNG Araç dolum istasyonu ve Dökme tank sahası projelendirme ve uygulama mühendislik hizmetleridir

 • image4

  Doğalgaz Basınç Düşürme Ve Ölçüm İstasyonları

  Doğalgaz RMS İstasyon sistemleri talebe veya ihtiyacına göre önceden dizayn edilen, basınç düşürme , ölçüm ve kontrol ekipmanlarından oluşan paket sistemlerdir.

 • image5

  Satış Sonrası Hizmetler

  Bakım ve Onarım, Kalibrasyon işlemlerinizde hızlı ve yetkin servis, kalifiye uzman ekibi ile taleplerinize en iyi hizmeti vermeyi garanti eder. Kaliteli cihazlarla ve hizmetle en yüksek faydayı en düşük maliyet ile sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 • image5

  Esta Grup Uygulamalarında

  İleri teknolojiyi ve modern mühendislik çözümlerini kullanarak, konusunda uzman yönetici kadrosu ve personeli ile müşterilerine sorunsuz hizmet vermeyi benimsemiştir. Takım ruhunu benimsemiş çalışanlarının aktif katılımları ile tüm kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak, profesyonelce hizmet verip, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı ve uygun çözümü sunmak hedeflerimizden olup, Sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, müşteri memnuniyetini hedef tutarak, Yasal ve Mevzuat şartlarına uygun ürün ve hizmet sunmak, kalite standarttı olan ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standartlının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek gayretindeyiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UÇAK TİPİ YANGIN EĞİTİM SİMÜLATÖRÜ

 

Uçak tipi simülatörler size günlük yaşantınızda karşılaşabileceğiniz temel acil durum senaryolarını oluşturmanızı sağlar. İç ve dış sahalarda, çeşitli boyutlarda ve yoğunlukta oluşturulabilen yakıt dökülme yangınlarının tamamı bir kontrol kulesi ve PC kontrol istasyonu tarafından yönetilir. İçerideki yangınlar, gerçekçi kurtarma senaryoları geliştirmenize yardımcı olan eğimli zeminler, dolaşmış, kesilebilir koltuklar gibi engellerin etrafından erişilmesi gereken bir dizi senaryo sunar. Yangın Senaryoları tamamen programlanabilir şekilde olup gerçekçi bir yangın tepkisi için yangın söndürme işlemine otomatik olarak tepki vermek üzere programlanmıştır. Ayrıca eğitimin daha gerçekçi olmasını sağlamak için farklı yakıt türleri de kullanılabilir.


alt

 

BİNA TİPİ YANGIN EĞİTİM SİMÜLATÖRÜ

Bina tipi senaryolar, bina içi yangınlarda oluşan iç yangının, sıcaklığın ve dumanın birebir kopyasını oluşturur. Simülatör tüm yangın sınıflarından (A, B ve C) oluşabilmektedir. Tüm yangınlar, rahatsız edici veya herhangi bir zararlı etkiye yol açmadan, solunum cihazı eğitimi veya termal görüntüleme kameraları ile arama kurtarma eğitimleri için simüle bir duman yayarak mükemmel bir eğitim imkanı sağlar. Oluşturulan senaryoların zorluk seviyeleri hem yeni kursiyerlere hem de deneyimli itfaiyecilere meydan okuyacak şekilde ayarlanmıştır. Senaryoların tutarlılığı, tüm öğrencilerin eşit eğitim almasını sağlar. Bina Yangın Eğitim Sistemleri mevcut yapılara entegre edilebilir ve yeni yapı tasarımlarına dahil edilebilir.

alt

 

ENDÜSTRİYEL YANGIN EĞİTİM SİMÜLATÖRLERİ

Endüstriyel depolarda, petrokimyasal basınçlı kaplarda oluşan yangınlar veya yakıt dökülme yangınları gibi acil durumlarının üstesinden gelmek için gerekli eğitimi sağlar. Bu simülatörler güvenli ve etkili endüstriyel yangın eğitimi için yangın senaryolarının tam kontrolünü sağlar. Endüstriyel yangın eğitim simülatörleri ihtiyacınıza göre özel olarak dizayn edilmekte olup çok çeşitli eğitim senaryoları ile itfaiyecilerin en iyi şekilde tecrübe kazanmasını sağlamaktadır


alt

 

DENİZCİLİK ALANINDAKİ YANGIN EĞİTİM SİMÜLATÖRLERİ

Bu simülatörler, gemi içi yangın söndürme tekniklerini öğretmenin yanı sıra acil durum tatbikatlarında itfaiyecilere meydan okumaktadır. Yangın eğitim simülatörleri, dar geçitler, merdivenler, güverte kapıları ve su geçirmez kapaklar gibi özelliklere sahip gerçek askeri ve ticari gemilere benzeyecek şekilde yapılandırılmaktadır. Gemi gerçekçiliği ile kombine edilmiş çeşitli yangın simülatörleri, yangın söndürme, hasar kontrolü ve arama ve kurtarma eğitimine olanak tanır.


alt

 

ASKERİ YANGIN EĞİTİM SİMÜLATÖRLERİ

Askeri alanda bulunan helikopterler, savaş jetleri ve askeri uçaklar, pervaneli uçaklar vb araçlarda oluşabilecek kokpit, konsol, motor yangınları gibi yangın senaryoları simüle edilmekte olup araçların birebir kopyası olacak şekilde hazırlanan maketler müşterinin ihtiyacına göre özel olarak dizayn edilmektedir. Eğitim senaryoları, kursiyerlerin kargo yüklerinde, fırlatma koltuklarında, kokpit düğmelerinde oluşan veya yakıt sızıntılarından dolayı ortaya çıkan yangın ile karşı karşıya kaldığı zaman izlemesi gereken prosedürleri öğrenmesini ve bu şekilde tecrübe edinerek kendini geliştirmesini sağlamaktadır.


alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HAZMAT FIRE TRAINING

Systems challenge many different fire departments and fire fighters in the techniques of containment of the release of liquids from a refueling tanker or transporter.


alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

< >

Emerson Deltav

Endüstiriyel Otomasyon

Fisher Regulator

Akıs Duzenleyıcı Regulatorler

Ifex Teknolojisi

Ateşi Basitce Sondürme

Daniel GC

Gas Chromatography

Master Metre

Esta Akış Ölçüm Cihazları

Rosemont

Endustiriyel urunler

TrakaID Sistem

Tup takip sistemi

Bobtail Sistem

Akş ölçüm sistemleri

Tartarini Valf

Regulator ve Valf

Daniel Urunler

Flow Sistemleri

Zebra Urunler

Endüstiriyel Ürünler